Reference

Děkujeme

Reference

Paní ředitelko, jsme začátečníci. K nám docházejí za mým manželem J.S vaše pečovatelky. Chtěla bych tímto způsobem ocenit a moc poděkovat za pomoc pro mne v péčí o něj, za jejich milý a vstřícný přístup z jejich strany po dobu péče. Dodávám jen, že manžel je Parkinsonik a start do nového dne je pro něj i pečující je víc než náročný.

Mnohokrát děkuji S. R  - manželka. "Několik let jsem na dva měsíce každý rok odjížděla do Austrálie za svým partnerem. Vždy jsem měla starost o to, jak zabezpečit svého otce, který žil se mnou v domácnosti a měl tehdy kolem 85 let, Paní Patáková a její Generace Care mi tento problém vyřešily. Měla jsem u nich uložené klíče od bytu, aby v případě potřeby se bylo možné dostat se dovnitř, i kdyby táta nemohl otevřít. Paní Patáková a její pracovnice byly k dispozici neustále na telefonu, kdykoliv tatínek něco potřeboval. Pro rychlou okamžitou pomoc a reakci, například v případě pádu, měl tatínek na krku SOS tlačítko, kterým mohl komunikovat s centrálou a tímto způsobem si zavolat třeba záchranku. Paní Patáková několikrát v mé nepřítomnosti tatínka osobně navštívila. Byla mu tak oporou a pro mne jistotou, že je o tátu postaráno. To vše i ve dnech svátečních, protože jsem jezdívala v termínu přes vánoce, kdy zajistit nějaké služby bylo vždy obtížnější. Velmi si cením nejenom ochoty a profesionality, ale současně i laskavého lidského přístupu paní Patákové a jejích kolegyň z Generace Care. A za vše jim ještě jednou děkuji. MM " Vážení, rádi bychom Vám poděkovali za pomoc s péčí o naší maminku a babičku, paní J.F.
Vystřídalo se u nás několik pečovatelek, všechny měly profesionální, ale současně lidský přístup a jejich pomoc jsme opravdu velmi ocenili v pro nás emocionálně i fyzicky náročné situaci. Vážíme si také Vaší vstřícnosti k našim individuálním potřebám a operativního přístupu.

Děkuji Vám jménem celé rodiny i zesnulé paní F. a přejeme Vám všem hodně zdraví, elánu a spokojenosti v tomto nelehkém, ale tolik potřebném zaměstnání i osobním životě.

M.B, H.F.

Dobrý den paní ředitelko,

jelikož to bylo poslední vyúčtování za Vaše služby, chtěla bych Vám i všem paním pečovatelkám, které mé mamce vypomáhaly, především poděkovat za velmi dobře odvedenou práci, za laskavost a vstřícnost při řešení náhlých zdravotních i osobních problémů.

Berte to prosím ode mě jako kladnou recenzi na Vaši pečovatelskou službu. Všem ještě jednou velké Díky za mě i za maminku, která byla nadmíru spokojená a vždy všechny paní pečovatelky chválila.

Mějte se krásně a přeji Vám spousty spokojených klientů.

Krásné léto :-)

M.M
Dobrý den paní ředitelko Patáková,
velice bych chtěla poděkovat za pomoc s péči o tatínka pana N.W. za celou naši rodinu všem vašim pečovatelkám, které se o tátu staraly i Vám. Bez vás bychom situaci těžko zvládli. Je mi moc líto, že vašich služeb už nemůžeme dále využívat kvůli zhoršení zdravotního stavu táty.

 
Mějte se moc hezky a ještě jednou srdečně děkuji.

Ž. E.