Novinky

Terénní pečovatelská služba - Generace Care z.ú.

Jsme rádi, že Vám nyní můžeme představit novou psychologickou posilu do týmu - Mgr. Elišku Olešovskou a nabídnout Vám touto cestou BEZPLATNOU PSYCHOLOGICKOU PODPORU mířenou Vám - neformálním pečujícím. Veškeré informace naleznete níže v dopisu. Věříme, že bude tato služba pro Vás užitečná a těšíme se na spolupráci.

Celý tým Generace Care, z.ú.

Zdravím všechny , 
těm, se kterými jsem se ještě nesetkala, bych se ráda představila. Moje jméno je Eliška Olešovská a zastávám pozici psychologa u nás v Generaci Care, z.ú. Uvědomuji si, jak psychicky náročné je starat se o rodinného příslušníka - babičku, dědečka, tatínka či maminku a zároveň skloubit svůj pracovní a osobní život. Prošla jsem si tím sama na vlastní kůži a již nějaký rok se tomuto tématu věnuji v rámci psychologické pomoci.
Někteří z Vás mohou mít pocit, že jste na to sami, někomu by mohlo pomoci lépe porozumět samotné nemoci Vašeho blízkého, naučit se komunikovat s člověkem trpící demencí nebo se naučit jak trávit svůj volný čas, jak zvládat zároveň práci a péči nebo to, jak si vyčistit trochu hlavu a spoustu jiného, co se samotné péče netýká.

Jedná se o psychologické poradenství v prostorách naší kanceláře na Šámalova 102. 
Konzultace probíhá 45 až 60 minut vždy po domluvě a jsou zcela ZDARMA. 

V případě zájmu se můžete objednávat přes tuto e-mailovou adresu: eliska.olesovska@gmail.com nebo na telefonním číslo 721419217. 

Určitě najdeme nějaký společný termín.

V případě jakéhokoliv dotazu či prosby se na mne neváhejte obrátit. S čím mohu, ráda pomohu.

S přáním pěkného dne

Mgr. Eliška Olešovská
poradenský psycholog